STRONA GŁÓWNA | INFUZJA TLENOWA | ZABIEGI | DEPILACJA | LASEROWY PEELING | CENNIK
<<< Powrót do oferty ZABIEGI


 

MezoPen® to nowy standard wśród zaawansowanych zabiegów mezoterapi mikroigłowej. To urządzenie do mikronakłuć skóry o regulowanej głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm, które dostarcza do tkanek kwas hialuronowy, płynne składniki aktywne i koktajle witaminowe. Poprzez mikrouszkodzenia zabieg stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Urządzenie MezoPen® wyposażone jest z JEDNORAZOWE, STERYLNE głowice z igiełkami. Unikalna budowa sprężynowych igieł, wykorzystujących zautomatyzowany ruch, wzmacnia rezultaty, oferując jednocześnie bardziej kontrolowane i bezpieczniejsze metody leczenia.

Zautomatyzowany ruch nakłuć minimalizuje ból i dyskomfort pacjenta, wpływa na lepsze wchłanianie preparatów takich jak: kwas hialuronowy, kolagen, witaminy oraz peptydy i ułatwia wnikać w głąb skóry składnikom aktywnym zawartym w kosmetyku. Ich wchłanialność wzrasta nawet do kilkuset razy.

Skóra reaguje na mikronakłócia jak na mikrouszkodzenia. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych etapów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze, w tym do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

MezoPen® to nowoczesne urządzenie, dające wspaniałe efekty leczenia niedoskonałości skóry takich jak zmarszczki mimiczne i statyczne, wiotkość skóry, widoczne pory, blizny potrądzikowe i pooperacyjne, rozstępy, przebarwienia. MezoPen® jest całkowicie bezpieczny i pozwala na przeprowadzenie skutecznych zabiegów, których efekty będą widoczne już na samym początku terapii.

Zabiegi te mają skuteczność porównywalną do tradycyjnych terapii z laserem frakcyjnym, ale w przypadku terapii z wykorzystaniem MezoPen® czas rekonwalescencji jest skrócony do niezbędnego minimum, a samo urządzenie gwarantuje precyzję nakłuć i jest wyjątkowo proste w obsłudze.

Wskazania do zabiegu:

pierwsze oznaki starzenia

zmarszczki mimiczne i statyczne, bruzdy

utrata elastyczności skóry

rozszerzony pory

blizny potrądzikowe, pooperacyjne i inne

rozstępy

przebarwienia

skóra wymagająca odżywienia, regeneracji

skóra przesuszona


 

 

Zapraszam do zapoznania się z pełna ofertą naszego salonu